sa svojom su razrednicom Barbarom obrađivali teme ovisnosti.

Posjetila nas je i pedagoginja koja je također odradila jedno predavanje...Mi smo se ovoga puta osvrnuli na štetnost pušenja...Pogotovo zbog prevencije od mogućeg oboljenja raka pluća. Kako se mladi najčešće prvo susreću s pušenjem, učiteljica ih je upozorila na štetnost istoga. Preko 3000 štetnih sastojaka nalazi se u dimu cigarete. Također smo se osvrnuli na pasivno pušenje. Napravili smo jedan klasični pokus i vidjeli kako samo jedna cigareta negativno utječe na naša pluća. Razmatrali smo što je s onim ljudima koji puše godinama i po nekoliko kutija na dan. Njihova pluća su crna od katrana i vjerojatnost da će dobiti rak pluća je visoka.