Vijeće učenika Virovitičko-podravske županije donijelo plan rada za 2014. godinu

Autor: Tanja Štefok Mikić, 19. 2. 2014.

U županijskoj vijećnici održana je druga sjednica Vijeća učenika Virovitičko-podravske županije.

Sjednicom je predsjedao predsjednik Leo Fel. Sve aktivnosti Vijeća provode se u suradnji sa županijskim Upravnim odjelom za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu. Prema riječima pročelnice Vesne Šerepac najvažnija točka dnevnog reda bilo je donošenje plana rada Vijeća za ovu godinu. Raspravljalo se raznim važnim temama, te o afirmaciji i položaju učenika Virovitičko-podravske županije, o određenim kampanjama i humanitarnim aktivnostima, a naglašena je i potreba za lobiranjem u interesu učenika s područja županije. Učenici su prepoznali i mogućnosti koje im nude projekti pod pokroviteljstvom Europske unije. Na sjednici je nazočila i naša predstavnica, učenica 8. razreda, Ivana Mežnarić.