Autor: Tanja Štefok Mikić, 24. 2. 2014.

U petak je osmašima održano predavanje na temu Prevencija ovisnosti i zlouporabe alkohola.

Predavanje je održao jedan od koordinatora u projektu Zdrav za 5 iz Ureda načelnika Policijske uprave virovitičko-podravske, policijski službenik za planiranje, nadzor i prevenciju, Dražen Huzjak.

Zdrav za 5 zajednički je preventivni projekt Ministarstva unutarnjih poslova, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Ministarstva zdravlja, Ministarstva zaštite okoliša i prirode i od ove školske godine Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.