Autor: Tanja Štefok Mikić, 4. 3. 2014.

U četvrtak 27. veljače 2014. u našoj je školi održano Županijsko natjecanje iz Fizike.

U konkurenciji od 11 učenika, najbolja je bila Gordana Borotić, učenica OŠ Eugena Kumičića Slatina. 2. mjesto zauzeo je Karlo Aragović iz OŠ Vladimir Nazor Virovitica, a 3. mjesto pripalo je Sari Matić, također iz OŠ Vladimir Nazor Virovitica. Učenicima su uručena priznanja, njihovim mentorima zahvalnice, a svim ostalim natjecateljima pohvalnice za sudjelovanje na natjecanju.