Autor: Tanja Štefok Mikić, 4. 4. 2014.

U srijedu smo sudjelovali na Uskrsnoj radionici koju je osmislila učiteljica Nina Fletko Venus za sve učenike naše škole koji su htjeli naučiti nešto novo.

Za izradu pisanica od konca potrebni su štirka, baloni i konci za heklanje različitih boja. Prvo smo na napuhani balon motali konac koji smo prethodno natopili u štirku. Ostavili smo ih da se suše do idućeg dana, a potom smo probušili balon i ostale su nam pisanice kojima ćemo ukrasili hol naše škole povodom Uskrsa.