Autor: Tanja Štefok Mikić, Dinko Vekić, 5. 5. 2014.

U ponedjeljak 5. svibnja obilježili smo dan sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca. Učenici i učiteljice razredne nastave proveli su integrirani dan i projekt Vatru gasi, brata spasi. Posjetili su nas vatrogasci u vatrogasnom vozilu DVD Mikleuš.

Prošli su tjedan učenici 4. razreda s učiteljicom Zdenkom Funtek posjetili prostor DVD Mikleuš i pogledali opremu koju vatrogasci imaju.

Danas su četvorica vatrogasaca dovezla se vatrogasnim vozilom iza naše škole kako bi učenicima pokazali vozilo, svu opremu, a izveli su s učenicima i neke vatrogasne vježbe.