Autor: Tanja Štefok Mikić, 15. 5. 2014.

U četvrtak 15. svibnja na Međunarodni dan obitelji svečanom priredbom proslavili smo Majčin dan i Dan obitelji.

Kako bi počastili naše mame i bake, učiteljica Zdenka je odlučila sa svojim učenicama 4. razreda pripremiti veliku tortu! Za sastojke koji su potrebni pobrinuo se Crveni križ Slatina u sklopu projekta Za bolje sutra i život kakav zaslužuju. Umjesto jedne torte, ispale su dvije. U svemu je pomogla i naša kuharica Štefica.

Torte su pri kraju

U četvrtak u 10 sati učiteljice razredne nastave pripremile su prelijepu priredbu u čast mama i baka  naših učenika, ali i za bake koje su nam po 4. put došle u goste u sklopu međugeneracijskih susreta u organizaciji Crvenog križa Slatina. Svi nazočni dobili su prigodne čestitke ili buketiće cvijeća. Naši učenici 1.-4. razreda matične škole, učenici područne škole Četekovac i naši buudći prvašići jako su se potrudili i pjesmom, plesom, recitacijom i glumom osvojili prisutnu publiku.

Folklorna skupina

Na kraju priredbe svi su bili pozvani u učionicu gdje je nastavljeno ugodno druženje uz tortu, kolače koje su donijele naše vrijedne mame, sokove i kavicu.