Dragi čitatelji Petice!

Još je jedna školska godina iza nas, a meni je već punih šesnaest ljeta. Još malo i bit ću punoljetna. Puno su toga zabilježile moje stranice i još će. Upravo vam nudim njihovu šarolikost.

Krenite otpočetka pa ćete vidjeti što ste sve napravili u ovoj godini. Bit ćete ponosni na sebe. Nije da nije bilo i poteškoća, ali tu je uvijek uskakala naša Tanja, spremna na pomoć svake vrste. A tu su bili i vaši učitelji pa razredni prijatelji, dakle pomoći nije manjkalo, samo ju je trebalo potražiti.

I ove smo godine dočekali prvašiće i opraštamo se od osmaša želeći im da od jeseni, kada i oni budu ''prvašići'', krenu ozbiljno i odgovorno na put prema zrelosti.

Ljeto je pred vama, lijepo se odmorite, pročitajte koju zanimljivu knjigu, prolistajte Peticu kada vas uhvati nostalgija za školom (!!), a njegovo veličanstvo KOMPJUTOR neka vam da malo odmora.