Dani zahvalnosti za plodove zemlje i Dani kruha u OŠ Mikleuš

Autor: Svjetlana Mojzeš, Tatjana Sabo, ZDENKA FUNTEK, Dinko Vekić, 10. 10. 2014.

9. 9. svečanom priredbom započeli smo obilježavanje Dana zahvalnosti za plodove zemlje i Dana kruha ugošćujući sudionike Comeniusa.

10.10. održane su završne aktivnosti u povodu Dana zahvalnosti za plodove zemlje, Dječjeg tjedna i Dana općine Mikleuš oslikavanjem asfalta ispred škole i općinske zgrade.

U integriranoj nastavi realizirali smo sadržaje projekta Život u zajednici.

Tekst napisale učiteljice Zdenka Funtek i Svjetlana Mojzeš. Fotografije Dinko Vekić.