Autor: Ivana Tržić, Dinko Vekić, 31. 10. 2014.

Kako bismo našim učenicama uljepšali jedan običan školski dan, u našoj smo školi održali Dan frizura. U suradnji s bivšim učenicama u ponedjeljak,  27. listopada,  bacili smo se na posao. Zainteresiranih kandidatkinja i modela je bilo poprilično pa su učenice uložile velik trud kako bi zadovoljile njihove želje.

Zahvaljujemo ravnatelju Industrijsko-obrtničke škole Slatina  Mladenu Graovcu  što nam je izašao ususret i omogućio Mateji Pejić, Moniki Ivček i Loriti Kušanić, učenicama 2. razreda frizerske struke, da jedan običan dan u OŠ Mikleuš učine veselijim. Tekst i fotografije: učiteljica matematike Ivana Tržić.