Autor: Dinko Vekić, 3. 11. 2014.

Učenici sedmog razreda Antonijo Kokoška, Maria Carmela Dakić i Tea Škulj povodom Svjetskog dana štednje izradili su plakate i svojim prijateljima iz razreda pokušali objasniti važnost štednje.

Kao i prošle školske godine pod nastavom matematike predavač Marko Perić, Hypo Leasing Kroatien d.o.o., učenicima sedmog  razreda prezentirao je važnost štednje u smislu čuvanja materijalnih dobara i novca. Pokušao im je objasniti i kako banke zarađuju novac kroz primjenu jednostavnog kamatnog računa. Osim fotografija pogledajte i powerpoint-prezentaciju u privitku.