Autor: Dinko Vekić, 7. 11. 2014.

Shema školskog voća je program usmjeren usvajanju dobrih prehrambenih navika djece od najranije dobi, koje utječu na kvalitetu života, te prema borbi protiv debljine uzrokovane lošim prehrambenim navikama.

Cilj je povećati potrošnju voća i povrća kod djece u svim razredima osnovne škole (preuzeto iz brošure Shema školskog voća).

6.11.2014. posjetili su nas predavači koji su održali predavanja učenicima od 1. do 8. razreda.

Više stručne savjetnice Blaženka Mozer i Tihana Bišćan održale su sljedeće teme: