Autor: Administrator , 19. 2. 2015.

Dana 17.2.2015. organizirana je nastava pod maskama za učenike i učitelje u kojoj su prisustvovali i učenici PŠ Četekovac. Učenici su se zabavljali i plesali u holu škole i u razredima sa svojim maskiranim učiteljima.

Buka, galama, škola nam okupirana!

Maske razne, glave prazne. Došli smo se svi veseliti: časne, svećenici, vještice, vile sve od svile, bake stare s didom se pod ruku došetale. Poreznik udario gusaru porez na blago. Vještica stara na metli dojahala. Kuhari, policajci, vojnici, tenisači svi su u posjet našoj školi došli, pod maskom su se skrili i predivni su bili.