Autor: Administrator , 5. 3. 2015.

Dana 3. ožujka 2015. bili smo domaćin županijskog natjecanja iz njemačkog jezika.

5. Nebojša Kovačević, Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Virovitica, 61 bod.

Učenici su se natjecali u dvije kategorije. U kategoriji A su učenici koji njemački jezik uče od 1. razreda osnovne škole kao prvi jezik. U toj kategoriji najbolji rezultat ostvario je učenik Filip Šikić iz Osnovne škole Suhopolje. U kategoriji B natjecali su se učenici koji njemački jezik uče od 4. razreda osnovne škole kao izborni predmet. U toj kategoriji najbolji rezultat potigla je Maja Rajnović, učenica Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić iz Virovitice, zatim Dominik Kovačević iz Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina te Nebojša Kovačević iz Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Virovitica.

Svi navedeni učenici ostvarili su izvrsne rezultate ostvarivši više od 70% bodova na testu i time osigurali odlazak na državno natjecanje nakon što Državno povjerenstvo pregleda testove.