Autor: Administrator , 17. 6. 2015.

Na kraju nastavne godine čestitamo učenicima koji su uspješno završili nastavnu godinu. U nastavku pročitajte koji su učenici bili najuspješniji, informacije o dopunskom radu, popravnom ispitu, podjeli svjedodžbi i početku nastave u sljedećoj školskoj godini.

Završila je još jedna nastavna godina za neke učenike uspješno, a za neke manje uspješno. Čestitamo svim učenicima koji su uspješno završili nastavnu godinu, posebice učenicima s odličnim uspjehom. Također zahvaljujemo svim učenicima koji su svojim ponašanjem i predanim radom polučili zapažene rezultate te na najbolji način prezentirali sebe i svoju školu.

Najučeniku škole Augustinu Lukiću iskrene čestitke.

Učenici koji su upućeni na dopunski rad obvezni su redovito pohađati nastavu. Dopunski rad održat će se od 23.6. do 2.7.2015. od 8.00 do 11.30 sati.

Učenici koji ne ostvare uspjeh na dopunskom radu obvezni su doći na popravni ispit koji će se održati 20. i 21.8.2015.

Podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda bit će 26.6.2015. u 13 sati, a ujedno i prijava obrazovnih programa za upis u srednje škole.