Poštovani roditelji!

Na terensku nastavu u Zagreb 28. 4. 2017. krećemo u 6 sati. Najkasnije doći u školu u 5.45 sati. Potrebno je slojevito se obući. Ponijeti kišobran, šuškavce ili kabanice. Od jela i pića ponijeti voće (jabuka ili banana), pecivo ili sendvič (s trapist sirom ili topljenim sirom, bez salame), vodu  ili negazirani sok te od grickalica samo štapiće. U školi će dobiti pecivo. Djeca kojoj je muka pri putovanju trebaju popiti tabletu prije puta (ponijeti još jednu za povratak). Ponijeti vrećicu za smeće i vrećicu za duboko zamrzavanje (u slučaju mučnine). Novce, mobitele, fotoaparate i ostale vrijednije stvari djeca nose na vlastitu odgovornost. Pri povratku (u večernjim satima) po djecu iz Mikleuša i Borika treba doći pred školu, a po djecu iz Četekovca i Balinaca pred školu u Četekovcu. Hvala na razumijevanju!