Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 14. 1. 2019.

Prvi nastavni dan drugog školskog polugodišta u našoj školi gostovale su Nevenka Zuber i Maja Kurs. One su učenicima petog i šestog razreda održale radionicu na temu „Moja prva slikovnica“. Učenicima su pokazale kako napraviti slikovnicu te im pomogle odrediti temu vlastite slikovnice. Učenici će uz pomoć svojih mentora (Marice Kesić i Đorđa Stanisavljevića) izraditi vlastite slikovnice koje će poslati na natječaj udruzi KAlibra koja je i sponzor ove radionice.