Autor: Dinko Vekić, 30. 3. 2012.

U utorak 13. ožujka 2012. naši su učenici od 4. do 8. razreda sudjelovali na Županijskom natjecanju iz matematike.

Ana Kokoška (6.r.), Barbara Pavlović (5.r.), Augustin Lukić (5.r.) i Patrik Dundović (4.r.) zajedno su s učiteljicom Nikolinom Golubov bili u OŠ „Vladimir Nazor“ u Virovitici s još 63 učenika iz drugih osnovnih škola. Učenici su putovali autobusom i na mjesto događaja došli oko 9 sati. Nakon doručka i pozdrava domaćina rasporedili su se po učionicama te je u 10 sati počelo natjecanje koje je trajalo 2 sata. Nakon toga, u iščekivanju rezultata, učenici su se zabavljali raznim igricama na računalima i družeći se međusobno. U 13 sati bio je zajednički ručak i nakon toga su stigli privremeni rezultati. U 15 sati napokon su stigli i konačni te proglašenje pobjednika. Naš Augustin Lukić osvojio je 1. mjesto dijeleći ga s još troje učenika. Sreći i ponosu nije bilo kraja. Nakon čestitkata i lijepo provedenog dana, te malo podužeg čekanja rezultata natjecanja srednjoškolaca, naši su se matematičari vratili kući oko 20 sati. Bili su umorni, ali sretni i ponosni na svoje uspjehe s ovog natjecanja. Iako je uspjeh svima važan, našim je učenicima bilo važnije lijepo druženje i nova poznanstva.