Autor: Dinko Vekić, 4. 6. 2012.

U četvrtak 24. svibnja 2012. u našoj se školi događalo nešto neobično. Učitelji, ravnatelj, pedagoginja, kuharica, čistačice i domar svoj su posao na jedan školski sat prepustili našim osmašima.

Tako su Matej i Antonio predavali TZK, Marijan fiziku, Senna hrvatski jezik, Nikolina prirodu, Ante informatiku, Valentina  njemački jezik,  Marinko i Tomislav su zamijenili učiteljicu Neviju na matematici, a Ana učiteljicu Svjetlanu u 3. razredu. Josip je bio ravnatelj, Martina tajnica, a Donatela pedagoginja. Magdalena i Monika su kuhale za razrednu nastavu, a Josip i Matea za predmetnu nastavu. U školi su čistile Ivana, Amalija i Antonija, a Filip je bio naš domar.