Autor: Tanja Štefok Mikić, 18. 2. 2014.

Jučer nas je posjetila dr. med. Gordana Čanadi-Šimek i učenicima nižih razreda OŠ Mikleuš i PŠ Četekovac održala zanimljivo predavanje iz Zdravstvenog odgoja.

Doktorica nam je objasnila zašto je važno pravilno se hraniti, kako tjelovježba utječe na naše zdravlje te kako nas higijena može zaštititi od raznih zaraznih bolesti. Učenici su pažljivo slušali sve što im je doktorica pričala, a na kraju sata imali su mnoštvo zanimljivih pitanja. Predavanje doktorice Čanadi-Šimek možete pogledati u prilogu.